نوین هاست - آرشیو 1398/7

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 74
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 73
» بازديد سال : 73
» بازديد کل : 73
» اعضا : 0
» مطالب : 35

آیا CPANEL شما حداکثر ممکن بهینه شده است؟


تاریخ انتشار پست : 1398/7/24 بازدید : 2

زمان آن فرا رسیده است! با ورود به ماه یا سال مالی جدید ، چرا وقت لازم را برای انجام بهینه سازی حساب هاست یا سرور مجازی cPanel خود ندارید؟ بهینه سازی حساب cPanel به طور مرتب می تواند به شما کمک کند وب سایت و ایمیل های خود را ایمن و ثابت نگه دارید. بدون آگهی بیشتر ، در این پست ما به بررسی چک لیستی از سلامتی و امنیت هاست سی پنل می پردازیم ، با ما همراه باشید!

 

آیا CPANEL شما حداکثر ممکن بهینه شده است؟


سرور مجازی انگلیس ، سرور مجازی آلمان , سرور مجازی آمریکا ، سرور مجازی فرانسه ، سرور مجازی هلند ، سرور مجازی ایتالیا ، سرور مجازی ترکیه ، سرور مجازی کانادا
دسته : ,
برچست ها :

چرا سرور مجازی و وب سایت ها هک می شوند؟


تاریخ انتشار پست : 1398/7/24 بازدید : 2

ممکن است یک سؤال ساده به نظر برسد. چرا وب سایت ها هک می شوند؟ با این حال ، بسیاری از مردم از جواب واقعی این سوال دیگر مطمئن نیستند ، به این دلیل که در طول سال ها جواب این سوال تغییر کرده است. دلیل اینکه وب سایت شما هدف هکرها در سال 2019 است با آنچه این امر در سال 2009 ممکن است بسیار متفاوت است. با ما همراه باشید!

 

چرا وب سایت ها هک می شوند؟


دسته : ,
برچست ها :

8 کلید اصلی برای ساخت وب سایت که باید توجه کرد


تاریخ انتشار پست : 1398/7/24 بازدید : 6

تماس با همه فروشندگان و توسعه دهندگان وب! آیا مرتباً برای مشتری ها وب سایت می سازید؟ آیا در هر سایتی که ایجاد می کنید ، یک چک لیست از ویژگی ها و کارایی های وبسایت خود دارید؟

این که آیا شما یک چک لیست در حال حاضر دارید که می خواهید آن را مرور کنید ، یا در ایجاد لیست جدید تازه کار را شروع کرده اید ، ما مجموعه ای از ملزومات وب سایت را در این پست جمع کرده ایم تا راهنمای خوبی برای شروع شما باشد. با ما همراه باشید!

 

8 کلید اصلی برای ساخت وب سایت که باید توجه کرد

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد